Zaznacz stronę

O nas

Nasz Zespół

Krystyna Borodziuk

Krystyna Borodziuk

Wiesława Rybińska

Wiesława Rybińska

Członek zarządu

Agnieszka Hajduk

Agnieszka Hajduk

Członek zarządu

Andrzej Szczególski

Andrzej Szczególski

Krystyna Borodziuk

Krystyna Borodziuk

Biegły Rewident

601 222 659

Doradca podatkowy wpisany na listę pod numerem 01837. Od 2017 r. partner i wspólnik w spółce audytorskiej BRaSH, natomiast usługowym badaniem sprawozdań finansowych, doradztwem podatkowym i rachunkowym oraz organizacją systemów rachunkowości zajmuje się od 1989 r. Współpracowała m.in. ze „Społem” Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście, „Społem” Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz w Warszawie., Dawtona sp. z o.o., HELKRA sp. z o.o., Polskim Związkiem Łowieckim
W latach 1972 – 1978 pracowała na stanowisku Wiceprezesa ds. Ekonomicznych – Główny Księgowy „Społem” Warszawskiej Spółdzielni Spożywców.
Jest absolwentką Szkoły Głównej Planowanie i Statystyki w Warszawie (obecnie Szkoła Główna Handlowa) i studiów podyplomowych m. in. w zakresie prawa spółek

Wiesława Rybińska

Wiesława Rybińska

Biegły Rewident

606 466 081

Partner i wspólnik w spółce audytorskiej BRaSH Sp. z o.o. Od 2008 r. bada sprawozdania finansowe podmiotów gospodarczych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Współpracowała m. in. z PROBIKE S.A., Maxibike Sp. z o.o., Ad Grupa Continental Sp. z o.o., J.M. Property Sp. z o.o., UNICOLOR S.A., Grupa Elektrotechniki i Automatyki Sp. z o.o., Budimex S.A. Od 2018 r. jest członkiem Krajowej Komisji Nadzoru w Polskiej Izbie Biegłych Rewidentów.

W 2001 uzyskała Świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego w jednostkach gospodarczych o różnym profilu działalności (m.in., produkcja, sprzedaż, usługi, budownictwo i inne).
Ukończyła Wydział Zarządzania na kierunku Rachunkowość i Finanse na Uniwersytecie Warszawskim. Stale pogłębia wiedzę uczestnicząc w specjalistycznych konferencjach, kursach oraz szkoleniach obligatoryjnych biegłych rewidentów.

Agnieszka Hajduk

Agnieszka Hajduk

Biegły Rewident

602 326 410

Partner i wspólnik w spółce audytorskiej BRaSH Sp. z o.o. Od 2005 r. zajmuje się rewizją sprawozdań finansowych jednostek z różnych branż, w tym handlowych, usługowych, produkcyjnych i stowarzyszeń, zarówno prowadzących, jak i nieprowadzących działalności gospodarczej. Współpracowała m.in. z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Fundacją Ewy Błaszczyk ”A kogo”?, Polnord S.A., WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A., Beijer Ref Polska sp. z o.o..
Od 2008 jest członkiem Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. Posiada długoletnią praktykę w rachunkowości i finansach oraz organizacji podmiotów gospodarczych. Umiejętnie łączy znajomość nowoczesnych technik rewizji finansowej ze standardami stosowanymi w Polsce, co umożliwia sprawne i efektywne przeprowadzanie badań, a także poszukiwanie rozwiązań korzystnych dla klientów. Doświadczenie zdobyte podczas rewizji sprawozdań finansowych łączy z wiedzą o wycenie przedsiębiorstw i poszczególnych ich części.
Ukończyła dwa kierunki studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie: Finanse i Bankowość oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne.

Andrzej Szczególski

Agnieszka Hajduk

Biegły Rewident

501 523 491

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako główny księgowy, dyrektor finansowy oraz analityk finansowy. Pełni funkcje członka zarządu i partnera w spółce audytorskiej BRaSH oraz głównego księgowego w przedsiębiorstwie farmaceutycznym Nobilus ENT.
spółpracował przy rozliczaniu dotacji unijnych oraz posiada duże doświadczenie w rozliczaniu przedsiębiorstw produkcyjnych. Specjalizuje się w przeprowadzaniu analiz finansowych i badaniu kondycji finansowej firm, a także wycenie przedsiębiorstw, ich zorganizowanych części, wycenie aktywów i pasywów i ustalaniu wartości firmy.
Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji im. Bogdana Jańskiego w Warszawie, Wydział Zarządzania.

Branże w których specjalizujemy się

Produkcja

Handel

Nieruchomości

IT

Media

Organizacje non-profit

Do grona naszych klientów dołączyli:

Skontaktuj się z nami

ul. Kłopot 2 lok 33
01-066 Warszawa

Pon – Pt 9:00 – 17:00

518 869 (135 lub 216)

Napisz wiadomość